همراه کارت ویرایش ۲ - پیدا
161
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-161,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

همراه کارت ویرایش ۲

جدیدترین محصول خدمات بانکداری الکترونیکی، همراه کارت آینده است که در حال حاضر قابل استفاده برای تلفن همراه و تبلت‌های هوشمند با سیستم عامل های Android، iOS و WindowsPhone می‌باشد. سامانه همراه کارت ویرایش ۲ با ارائه خدمات مبتنی بر کارت همچون شارژ سریع خطوط اعتباری، موجودی و پرداخت قبض، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان تمامی کاربران بانکداری الکترونیکی برای خود کسب نماید. همچنین این سامانه امکان انتقال وجه کارت به کارت شتابی با شرط مبدا بودن کارت آینده را برای تمامی مشتریان بانک فراهم نموده‌است.

 

از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد سامانه همراه کارت ویرایش ۲، عدم نیاز به مراجعه حضوری به شعبه و یا هر گونه ثبت نام می باشد و تمامی کاربران بانکداری الکترونیکی با داشتن حداقل یک کارت بانکی عضو شتاب از خدمات آن بهره‌مند گردند. همچنین بر اساس آخرین تغییرات جدید خدمات مبتنی بر سپرده، برای دارندگان حسابهای بانک آینده همچون انتقال وجه سپرده به سپرده، مشاهده اطلاعات تسهیلات، مانده و گردش سپرده و امکانات جدیدی چون، به هنگام سازی اطلاعات به منظور بازیابی اطلاعات ذخیره شده ارائه شده است. با اضافه نمودن سرویس جذاب به هنگام سازی کارت و سپرده، کاربران سامانه همراه کارت ویرایش ۲ دیگر نگران از دست دادن اطلاعات کارت‌ها و سپرده‌های خود و مقصد نمی‌باشند.

 

 • کلیه تراکنش های مشتریان در محیط امن SSL انجام می گردد.
 • تمامی درخواست ها و پاسخ ها علاوه بر به کارگیری پروتکل امن SSL برای هر مشتری به صورت جدا و با کلید مخصوص هر مشتری رمز نگاری میگردد.
 • کلیه اطلاعات مشتریان نزد بانک محفوظ می باشد.
 • هیچگونه اطلاعات اعم از رمز کارت، رمز سپرده و اطلاعات حساس مشتری ها سمت دستگاه ذخیره نمی گردد.

 

پیش از استفاده از همراه کارت پیشنهاد می گردد، “راهنمای استفاده از همراه کارت ویرایش ۲” را به دقت مطالعه نمایید.

 

قابلیت‌های همراه کارت ویرایش ۲:

 1. امکان خرید بسته اینترنت ایرانسل
 2. امکان ذخیره کردن تاریخ انقضا کارت در انتقال وجه شتابی
 3. دریافت نوتیفیکیشن متنی و گرافیکی در سامانه (در سیستم عامل‌های اندروید و iOS)
 4. امکان دریافت موجودی کارت‌های شتابی (در صورت بازشدن از طرف بانک مرکزی)
 5. امکان انتقال وجه تا ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بین کارت های بانک آینده
 6. بهبود در نحوه استفاده از رمز سامانه همراه کارت
 7. بهبود در عملکرد کلی سامانه و سرعت آن
 8. تغییرات گرافیکی
 9. برطرف کردن برخی از مشکلات نرم افزاری سامانه همراه کارت

این نسخه از همراه کارت از پایان سال ۱۳۹۷ به طور کلی غیر فعال خواهد شد و همه کاربران باید از نسخه ۳ به بعد استفاده نمایند.

تاریخ
دسته بندی
اپلیکیشن موبایل, بانکداری الکترونیکی, نرم افزار, پرداخت همراه
برچسب ها
اپلیکیشن, اپلیکیشن موبایل, بانک مجازی, بانکداری الکترونیکی, بانکداری مجازی, تلفن همراه, موبایل, نرم افزار موبایل, پرداخت با تلفن همراه, پرداخت با موبایل, پرداخت موبایلی, پرداخت همراه